Jednotka na trhu v oblasti stavebnej chémie.

Prešov

Obchodno-technický poradca profi divízie Den Braven SK s.r.o.
25. 1. 2019

Informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
● práca na realizácií projektov formou poradenstva
● zodpovednosť za kontakt so zákazníkmi PROFI divízie Den Braven SK s.r.o.
● obchodné a technické poradenstvo
● prezentácia produktov Den Braven, predvádzacie akcie aj v mieste realizácie
● vedenie obchodných rokovaní
● príprava ponúk a zmlúv

Zamestnanecké výhody, benefity
● pevné zázemie v prosperujúcej firme
● profesijné školenie a rozvoj zručností
● zaujímavá a perspektívna práca v mladom kolektíve

Ďalšie informácie

Informácie o výberovom konaní
Žiadosť a profesijný životopis zasielajte poštou na adresu : Logistické centrum, Priemyselná 1, 900 21 Svätý Jur, mailom : info@denbraven.sk
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
„Po skončení výberového konania osobné údaje neúspešných kandidátov automaticky zlikvidujeme – spoločnosť si nevytvára databázu kandidátov.“

Termín nástupu
● 01.03.2019

Miesto práce
● celé Slovensko, výhodou Trenčín a Prešov

Druh pracovného pomeru
● plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
● 1.000 – 1.300 €

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
● stredoškolské s maturitou
● nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
● vysokoškolské I. stupňa
● vzdelanie v odbore stavebné, strojárske

Ostatné znalosti
● Microsoft Word – pokročilý
● Microsoft Excel – pokročilý
● Microsoft Outlook – pokročilý
● Vodičský preukaz B
● Počet rokov praxe 3

Osobnostné predpoklady a zručnosti
● dobrá orientácia v danom regióne so zameraním na stavebníctvo
● dobré komunikatívne schopnosti, príjemné vystupovanie, obchodný talent
● časová flexibilita pri plnení zverených úloh
● ochota učiť sa novým veciam
● prax vo vedení motorového vozidla minimálne 3 roky
● požadujeme pracovné skúsenosti v stavebníctve !

Kontakt
Kontaktná osoba: Angela Nádaždyová
Tel.: 02/44 97 10 10
E-mail: info@denbraven.sk

Fakturant/ka
11. 7. 2018

Nabízíme
● Zajímavé finanční ohodnocení
● Zázemí stabilní společnosti

Požadujeme
● SŠ vzdělání s maturitou
● Znalost fakturačních procesů výhodou
● Praxe v oboru výhodou
● Samostatný přístup k plnění úkolů
● Časovou flexibilitu
● Vysoké pracovní nasazení
● Perfektní znalost práce s PC

Nástup dle dohody.

Vaše odpovědi zasílejte formou strukturovaného životopisu na e-mail brno@denbraven.cz, zn. “Fakturace-České Budějovice”

Získaná data budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu než najdeme vhodného uchazeče a místo obsadíme.