Jednotka na trhu v oblasti stavebnej chémie.

Odber noviniek – registrácia

Vyplnením formulára udeľujete podľa čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 zo dňa 27. apríla 2016, o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovávaním osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/EC („GDPR“)

súhlas so spracovaním osobných údajov

spoločnosťou Den Braven SK s.r.o, IČO 35 74 01 41, so sídlom Polianky 17, 844 31 Bratislava, zapísanou v Obch. Regist. Okresného súdu Bratislava I, vl. č. 16684/B, ako správcom osobných údajov.

Na tejto stránke uvádzame podmienky spracovania osobných údajov a informácie vzťahujúce sa k spracovaniu osobných údajov:
https://www.denbraven.sk/suhlas-so-spracovanim-osobnych-udajov/

Prihlásiť k odberu newsletterov Den Braven
Povinný údaj je iba e-mail.

Vyplnenie formulára – a čo ďalej? Teraz je potrebné registráciu dokončiť.
Do e-mailovej schránky Vám príde potvrdzovacia správa, v ktorej musíte odsúhlasiť zasielanie newsletterov a vyjadriť súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely e-mailingu. Tým dokončíte registráciu a potvrdíte Vašu e-mailovú adresu.
Bez potvrdenia e-mailu s vyjadrením súhlasu so zasielaním nedôjde k registrácii.

E-maily zasielame nepravidelne, nemusíte sa báť preplnených e-mailových schránok (na tento distribučný zoznam newsletterov sa zasielajú iba novinky, nezasielajú sa akciové letáky pre obchodných partnerov). Newsletter sa bude týkať vždy len našich produktov alebo v ňom budú prevádzkové a obchodné informácie spojené s prevádzkou našej spoločnosti v rámci vzájomných obchodných vzťahov.

Z odberu e-mailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť.
V každom newsletteri je aktívny odhlasovací odkaz, ktorým sa odhlásite zo všetkých zoznamov.
Prípadne môžete napísať na e-mail info@denbraven.sk žiadosť o odhlásenie a vymazanie údajov.